Máte také dítě s ADHD, ADD,LMD ?

Stránky věnované lehkým mozkovým dysfunkcím, poruchám pozornosti, poruchám pozornosti provázené hyperaktivitou

Alternativní přístupy

Využití metody Hemi-Sync® při řešení poruchy pozornosti

Jedním z alternativních přístupů jak zlepšit poruchu pozornosti (ADHD zkratka pro anglické: Attention-deficit hyperactivity disorder) je světově uznávaná metoda hemi-sync. Lépe řečeno audio nahrávky se zvukovými vzory hemi-sync [hemi synk]. Nahrávky s hemi-syncem mají tu vlastnost, že působí na mozkové hemisféry a synchronizují jejich činnost, čímž dochází k zostření soustředění.
Společnost Monroe Products vyvinula audio stimulační proces, který pracuje na základě vytváření komplexu vícevrstvých audio signálů které společně rezonují a to se odráží v tvorbě jedinečných mozkových vln charaktristických pro určité stavy vědomí.
Výsledkem je vyladění celého mozku do stavu známého jako synchronizace mozkových hemisfér nebo-li hemisférická synchronizace, a odtud název Hemi-Sync®.
V tomto stavu levá a pravá mozková hemisféra pracují společně v synchronním stavu. Jako analogie, laser produkuje zaostřené koherentní světlo a hemi-sync [hemi synk] produkuje zaostřenou koherentní mysl, což je optimální stav pro zlepšení lidského jednání.
Více o audio stimulační technologii.

V současné době jsou CD s nahrávkami hemi sync dostupné i na českém trhu a můžete je zakoupit v internetovém obchodě www.hemi-sync.cz
Audio nahrávky jsou v obchodě rozděleny i podle tématického zaměření a pro oblast ADHD jsou nejvhodnější CD vybrána na stránce Poruchy pozornosti.
Najdete tady CD s audio nahrávkami které lze využít pro oblasti: Soustředěná pozornost, hyperaktivita, poruchy pozornosti, učení a koncentrace.

Poslední komentáře
07.06.2016 21:49:56: Podle mého je to velmi zajímavé téma. Doporučuji všem, aktivní účast v diskusi. [:tired:] pujcky onl...
19.03.2016 03:04:57: respektovat smiley${1} Mozart opera
18.03.2016 21:40:27: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. 8-) Free download amazing sp...
 
Stránky byly založeny18.7.2008