Máte také dítě s ADHD, ADD,LMD ?

Stránky věnované lehkým mozkovým dysfunkcím, poruchám pozornosti, poruchám pozornosti provázené hyperaktivitou

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4097":
MiDR
Omlouvám se - pro všechny zájemce o hlídání dětí - k příspěvku předešlém, chybička se vloudila a tak nevíte s kým jednáte - takže

Zdraví Vás teta

Mirka Dittrichová
____________________________
MiDi
MiDR
Dámy a pánové,

zdravím Vás všechny, a zároveň se na Vás obracím s nabídkou, jsem pracovník soc. služby a ošetřovatelka a mám v rodině též dítko s ADHD a LMD - vím co to obnáší za starosti, ale také jsem zjistila, že když má dítě zdravotní problém. nevezmou ho do školky pro svou nepřízpusobivost a nikdo mu nechce věnovat svůj čas! Protože mám s tímto postižením zkušenosti a z mé profese vyplývá, že se tím zabývám jako profesionál, nabízím všem rodinám v Ostravě a blízkém okolí - odborné pohlídání všech ratolestí! Též mám zkušenosti s cukrovkou a jiným postižením, např. dysfunkce ledvin a poruchy pohybového ústrojí, kde jsem úspěšně s rehabilitací zbavila holčičku problémů!

Info: BabyMirka@centrum.cz případně

telefon - 732 620 468 - zde se můžeme domluvit na pomoci a poskytnutí služeb, které potřebujete.smiley
____________________________
MiDi
Mirka
Budeme chodit do místního DYS centra.Na který kurz ho zařadí ještě nevím,podle vstupního pohovoru.Dělí to podle přidružených poruch u ADHD.Kontakt na nějakou organizaci u vás bys mohla dostat ve školce.Chodí tam většinou děti s odkladem.Nebo v pedagogicko-psychologické poradně.Já jej mám od logopedky.
Jana
Ahoj, můžeš mi prosím napsat jaké přípravné kurzy budete navštěvovat? Také mám od září předškoláka.

Odklad zatím neřeším, uvidíme dle testů školní zralosti.
Zdravím všechny,kteří mají problémy s podobně "postiženými" dětmi.Nám ADHD s poruchou pozornosti diagnostikovali před 14 dny.Je pravda,že na tuto možnost jsme připraveni už od synových 3 měsíců,kdy jsme byli na "natáčkách" kvůli záchvatu.Synovi je nyní 5 let a celkem úspěšně chodí do školky od svých 3 let,tak jak to u pracujících rodičů je nutnost.Problémy s chováním trošku má smiley,ale paní učitelka to s ním v pohodě zvládá.

Celkem uznávám,že pokud má dítě "lehčí" formu tohoto postižení,nebo je s ním rodič doma,tak se to zatím snaží zvládnout bez léků.My máme naštěstí tu lehčí formu,takže léky nám ani nabídnuty nebyly.Přečetla jsem hodně článků a knih o tomto postižení.Některé bych rovnou hodila z okna a některé celkem šly.Podle mě si rodič z těch všech informací musí vybrat selským rozumem,co bude vyhovovat jim a zkoušet to jak se dá.Taky aby se z toho nezbláznil tak občas se nebát říct babičkám nebo protějškům,že toho má plné zuby a poslat je někam aspoň na celé dopoledne a sám si zarelaxovat.Žádné nestihnuté gruntování a podobně.Čistý relax,vypnutí mozku od problému.Nás teď čeká předškolní rok.Všichni nás nutí abychom dali syna do školy o rok později.Mě se to moc nelíbí,protože mozkově on na to má.Horší je to s tím sezením a pozorností.Proto budeme navštěvovat "přípravné" kurzy pro tyto děti a na jaře se v poradně rozhodnem co a jak.Přeji všem pevné nervy a úspěchy s "výcvikem"
Neznate paysec od hellomobile?pry je to nejaka novinka.
jirina246
Ahojky, chci se zeptat, zda nestačí vyřadit z jídelníčku bílé pečivo. Můj názor je ten, že škodí sacharidy. Proč hned bezlepkovou dietu?
____________________________
pipina
alena
Mewe, pročítám tu tvůj článek o bezlepkové dietě a myslím si, že děláš velikou chybu. Bezlepková dieta by se v žádném případě neměla nasazovat před určením diagnoz celiakie nebo alergie na lepek. Tím že tuto dietu držíte potlačíte veškeré změny na sliznici střeva a správná diagnoza nemůže být podchycena. Občas se stává, že krevní testy bývají falešně negativní. Pokud podezření trvá je nutno provést enterobiopsii, která potvrdí či vyloučí změny na sliznici. K tomuto výkonu je nutné, aby tělo bylo zatěžováno lepkem. Můj syn je celiak a nyní máme doporučenku na psychiatrii právě pro podezření na ADHD. Když jsem začali držet dietu tak se nám taky chování zlepšilo, ale víc než po roce opět zhoršení tak uvidíme co nám řeknou. Ještě jsem se chtěla zeptat jak to u lékáře probíhá. Děkuji
paulbaptie
Dobry den, jmenuji se Paul Baptie. Jsem anglican a v Cesku bydlim 2 roky. Delam HANDLE pristup. Muze pomoci lidem s problemy jako ADHD, Tourettuv syndrom, dyslexie, koktavost a dalsi. Rad vam reknu vice. Prosim kontaktujte me na:tel: 558 694 017

mob: 721 628 550

email: paul.baptie@rozvijejse.czVice informaci:

www.rozvijejse.cz

www.handle.org (anglicky)Dekuji za vas cas a preji hezky denMgr. Paul Baptie smiley
MeWe
Tak uz tomu zazraku opravdu verim. Jsme na bezlepkove diete ( plus omega 3, rybi tuk) asi 3 tydny a malej je uplne jinej. Sam je stastnej, ze jsme "lumpika" poslali pryc, soustredi se neutika, kdyz na nej mluvim. Pokud se pro tuto dietu nekdo rozhodnete, nedoporucuji delat krevni test ( u nas byl normal) mnohem lepsi test je - vyzkouset dietu a cekat cca 3-8 tydnu. U nas byl rozdil hned po par dnech, ale kazde dite reaguje jinak a ja jsem vycetla, ze se doporucuje cekat az 8 tydnu . Zde si muzete precist clanek odborniku http://www.medicinenet.com/script/main/art.asp?articlekey=79505 Je to v anglictine, ale pokud tuto adresu zadate na www.google.cz je tam moznost prekladu. smiley Doufam, ze to nekomu take pomuze!!!!

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Stránky byly založeny18.7.2008