Máte také dítě s ADHD, ADD,LMD ?

Stránky věnované lehkým mozkovým dysfunkcím, poruchám pozornosti, poruchám pozornosti provázené hyperaktivitou

Praha

Proč děti zlobí – cíle nesprávného chování

Kurz je zaměřen na pochopení chování dítěte: jaké důvody a cíle vedou dítě k tomu, aby si vynucovalo pozornost, aby se mstilo, bojovalo o moc s rodiči nebo předvádělo neschopnost. Lektor vysvětlí, jaké pocity dítě prožívá i jak konstruktivně v takových situacích mohou rodiče reagovat.

Lektor: Mgr. Ing. Jan Čapek, psycholog, působí na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, zabývá se rodinným a výchovným poradenstvím

Termín: 21.10.2008   9 -11 hodin

Cena: 250   včetně hlídání dětí

Kurzy se konají v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8.

Přihlášky zasílejte na adresu seminare@portal.cz  nebo poštou na adresu Portál, s.r.o., Klapkova 2, 182 00 Praha 8. Přihláška on-line je na www.portal.cz, případně zašleme formulář mailem na vyžádání. Po obdržení přihlášky zasíláme na Vámi udaný e-mail potvrzení a údaje pro zaplacení kurzu.

Počet míst na hlídání dětí v herně je omezen (max. 15 dětí ve věku od 1,5 roku do 4 let), přednost mají dříve přihlášení. Mladší děti mohou mít maminky u sebe v sále.

Aktuální stav obsazenosti kurzů zjistíte na www.portal.cz – semináře a kurzy. Informace na tel. 283 028 500, e-mail: seminare@portal.cz.

Poslední komentáře
07.06.2016 21:12:17: Vaše myšlenka je velmi dobrá :-x nebankovni pujcky pro problemove klienty
 
Stránky byly založeny18.7.2008