Máte také dítě s ADHD, ADD,LMD ?

Stránky věnované lehkým mozkovým dysfunkcím, poruchám pozornosti, poruchám pozornosti provázené hyperaktivitou

Praha

Správná výslovnost dětí – jak pracovat s dětmi doma

Rodiče se v kurzu dozvědí, jak mohou zlepšovat a podporovat správnou výslovnost dětí: dozvědí se například o gymnastice mluvidel, dechových i sluchových cvičeních a rytmizaci slov. Lektorka vysvětlí také jak citlivě komunikovat s dítětem a kdy je třeba vyhledat logopeda.

Lektorka: Mgr. Markéta Čapková, speciální pedagožka, působí jako lektorka Rodinného centra Praha, školí trénink nazvaný Program efektivního rodičovství krok za krokem.

Termín: 4.11 .2008   9 -11 hodin

Cena: 250   včetně hlídání dětí


 

Kurzy se konají v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8.

Přihlášky zasílejte na adresu seminare@portal.cz  nebo poštou na adresu Portál, s.r.o., Klapkova 2, 182 00 Praha 8. Přihláška on-line je na www.portal.cz, případně zašleme formulář mailem na vyžádání. Po obdržení přihlášky zasíláme na Vámi udaný e-mail potvrzení a údaje pro zaplacení kurzu.

Počet míst na hlídání dětí v herně je omezen (max. 15 dětí ve věku od 1,5 roku do 4 let), přednost mají dříve přihlášení. Mladší děti mohou mít maminky u sebe v sále.

Aktuální stav obsazenosti kurzů zjistíte na www.portal.cz – semináře a kurzy. Informace na tel. 283 028 500, e-mail: seminare@portal.cz.

Poslední komentáře
18.03.2016 22:36:45: a teď jedna otázka:kdo mě z pod stolu dostat!? :-) Age of empires free full download
 
Stránky byly založeny18.7.2008